Фахівцям

Сучасна оральна контрацепція та ризик тромбозів

Тромбоемболічні ускладнення та розвиток патологічного тромбоутворення становлять сьогодні одну з серйозних медичних проблем. Ішемічна хвороба серця, мозковий інсульт, тромбоемболія легеневої артерії, тромбози глибоких вен - стани, що призводять до важкої інвалідизації та загибелі людини.

Читати далі >

Оцінка ефективності використання Фарматексу (бензалконію хлориду) у жінок із захворюваннями шийки матки після застосування деструктивних методів лікування

В останні роки патологічні процеси шийки матки займають одне з перших місць в структурі амбулаторної гінекологічної захворюваності. Більшість змін на шийці матки - це доброякісні фонові процеси (38%) і передракові стани шийки матки (33%).

Читати далі >

Бар'єрні методи контрацепції: переваги та недоліки

Значний вплив на репродуктивне здоров'я жінки спричиняє переривання вагітності. В останні роки в Україні відмічається тенденція до зменшення кількості абортів, але вони як і раніше є поширеним методом регулювання народжуваності.

Читати далі >

Фарматекс® препарат вибору для післяпологовий контрацепції

У статті піднімається проблема після родової контрацепції. У своїй роботі автори вивчали ефективність місцевого контрацептиву Фарматекс та його вплив на стан факторів локального імунітету цервікального слизу жінок після пологів з наявною хронічною урогенітальною інфекцією.

Читати далі >

Обгрунтування використання різних форм Фарматексу: від юності до зрілості

Вже традиційно молодь віддає перевагу цивільному шлюбу і відкладає бажану вагітність на більш віддалений від початку статевих відносин вік.

Читати далі >

  1. 1
  2. 2
  3. >
Цей розділ призначений для медичних та фармацевтичних працівників.
Інформаційні матеріали про лікарські засоби, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані виключно для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування.
У разі, якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.
Просимо підтвердити, що Ви є медичним або фармацевтичним працівником та згідні на отримання інформації про лікарські засоби.
Так
Ні
Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.