Фахівцям

Використання коштів на основі бензалконію хлориду* для післяпологовий контрацепції

Вибір та використання протизаплідних засобів в післяпологовому періоді базуються на знаннях про механізм дії різних контрацептивів і специфічних змінах в організмі жінки після пологів.

Читати далі >

  1. <
  2. 1
  3. 2
Цей розділ призначений для медичних та фармацевтичних працівників.
Інформаційні матеріали про лікарські засоби, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані виключно для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування.
У разі, якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.
Просимо підтвердити, що Ви є медичним або фармацевтичним працівником та згідні на отримання інформації про лікарські засоби.
Так
Ні
Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.